A webáruházban design csere van folyamatban. Elnézést, ha egy kis rendetlenséggel találkozol.

Bálint cseppek Echinacea csepp propolisszal 50 ml

Cikkszám: 
BCS-2020-12

ÖSSZETEVŐK:

bíbor kasvirág, méz, kakukkfű, citromfű és propolisz vizes alkoholos kivonata.

A propolisz és az echinacea támogatja az immunrendszer működését.

TÁPANYAGOK/HATÓANYAGOK A NAPI ADAGBAN:

bíbor kasvirágból 150 mg, mézből 312,5 mg, kakukkfűből 25 mg, citromfűből 10 mg, propoliszból 5 mg található a 45 cseppben.

Raktáron
3 910 Ft
Egységár: 78 200 Ft/l
Részletek

FOGYASZTÁSI JAVASLAT:

naponta 3×15 csepp étkezés előtt 1 dl vízben oldva
Az ajánlott fogyasztási mennyiséget ne lépje túl!

Fogyasztás előtt felrázandó. Az esetlegesen megjelenő üledék nem befolyásolja a termék minőségét.

Az étrend-kiegészítő nem helyettesíti a kiegyensúlyozott vegyes étrendet és az egészséges életmódot.

TÁROLÁS:
Szobahőmérsékleten, felbontás után fénytől védett hűvös helyen tárolandó, gyermekek elől elzárva!











.

.

Tájékoztatás - A törvényi előírásnak megfelelően, szeretnénk az alábbiakra felhívni a figyelmedet vásárlás előtt:

  • Az étrend-kiegészítők nem helyettesítik a kiegyensúlyozott, vegyes étrendet és az egészséges életmódot.
  • A www.naturaplaza.hu egy internetes áruház, a weboldalunkon található termékleírások a gyártók, forgalmazók, szállítók, valamint publikus lexikonok, szakkönyvek és folyóiratok információi, ezek tartalmáért áruházunk a felelősséget nem vállalja.
  • Betegség esetén, az étrend-kiegészítő szedésével kapcsolatosan, kérd ki szakorvosod tanácsát, véleményét.
  • Minden esetben figyelmesen olvasd el a termék csomagolásán lévő, illetve a termékhez mellékelt tájékoztatót! A tájékoztatóban szereplő javasolt mennyiségeket ne lépd túl!
  • Az étrend-kiegészítők élelmiszereknek minősülnek és bár kedvező élettani hatással rendelkezhetnek, amely egyénenként eltérő lehet, jelölésük, megjelenítésük, és reklámozásuk során nem engedélyezett a készítményeknek betegséget megelőző vagy gyógyító hatást tulajdonítani, illetve ilyen tulajdonságra utalni.
Vélemények
Bálint cseppek Echinacea csepp propolisszal 50 ml
Bálint cseppek Echinacea csepp propolisszal 50 ml
3 910 Ft
Webáruház készítés
Belépés
vagy
Elfelejtett jelszó
Betöltés...
Kategóriák
Menüpontok