Gyermekeknek
Összes termék a kategóriában45
termék
Natur Tanya® ECHINACEA CSEPP – A természetes védekező rendszer és az alsó húgyúti traktus egészségének fenntartásához 50ml
15
4 140 Ft
3 510 Ft
Egységár: 70 200 Ft/l
Raktáron
Natur Tanya® GRÁNÁTALMA - Gránátalma gyümölcslé koncentrátum, hamisításmentes gránátalma kivonat és szerves szelén, hozzáadott cukor nélkül 500 ml
15
5 170 Ft
4 390 Ft
Egységár: 8 780 Ft/l
Raktáron
Natur Tanya® JUNIOR MULTIVITAMIN - Cukormentes, gyerek multivitamin. 20 féle tápanyag, fekete bodza, céklalé por, finom eper ízben ,3 éves kortól.30 adag
30
5 010 Ft
3 500 Ft
Egységár: 117 Ft/adag
Raktáron
Natur Tanya® Szerves C-500 rágótabletta – 500mg C-vitamin, citrus bioflavonoidokkal dúsítva 100x
15
3 610 Ft
3 060 Ft
Egységár: 31 Ft/db
Raktáron
Echinaid® Immunerősítő Echinacea szirup. - gesztenyemézzel, és balzsamos gyógynövényekkel. 200 ml
30
2 830 Ft
1 980 Ft
Egységár: 9 900 Ft/l
Raktáron
Natur Tanya® ALOE VERA ITAL NATUR – Független, akkreditált laborral igazolt acemannán tartalommal-1000ml
15
7 070 Ft
6 000 Ft
Egységár: 6 000 Ft/l
Raktáron
Natur Tanya® PROPOLSEPT HOMOKTÖVISES-NARANCSOS - Propoliszos szopogató tabletták, nyugtató a torokra, garatra és a hangszálakra 20x
2 070 Ft
Egységár: 104 Ft/db
Raktáron
Natur Tanya® PROPOLSEPT GYÖMBÉRES - Propoliszos szopogató tabletták a szervezet természetes védekezőképességének támogatásához 20x
2 070 Ft
Egységár: 104 Ft/db
Raktáron
Natur Tanya® PROPOLISZ JUNIOR - Immuntámogató, a torok és felső légutak normál működéséért, 3 éves kortól 100ml
4 480 Ft
Egységár: 44 800 Ft/l
Raktáron
Natur Tanya® PROPOLSEPT MENTÁS-EUKALIPTUSZOS - Propoliszos szopogató tabletták nyugtató a torokra és hűsítő érzetet ad 20x
2 070 Ft
Egységár: 104 Ft/db
Raktáron
Natur Tanya® S. Ferzym® kapszula - nemzetközi törzsgyűjteményben letétbe helyezett élőflóra, rost és B-vitaminok 30db
4 430 Ft
Egységár: 148 Ft/db
Raktáron
Natur Tanya® S. Ferzym® ampulla - nemzetközi törzsgyűjteményben letétbe helyezett élőflóra, rost, méhpempő és fekete bodza 10x
4 740 Ft
Egységár: 474 Ft/db
Raktáron
Natur Tanya® ALOE VERA ITAL TŐZEGÁFONYÁS, ERDEI GYÜMÖLCSÖS – Független, akkreditált laborral igazolt acemannán tartalommal 1000ml
7 070 Ft
Egységár: 7 070 Ft/l
Raktáron
GAL Kalcium-biszglicinát gyerekeknek 120x
3 790 Ft
Egységár: 32 Ft/db
GAL+ Eleven – Multivitamin gyerekeknek (Testsúly szerinti adagolás)
16 990 Ft
Egységár: 566 Ft/db
Herbal Swiss balzsam 75 ml
2 890 Ft
Egységár: 3 853 Ft/l
Vitaking Mega Vitamin Tiniknek 90 db
3 720 Ft
Egységár: 41 Ft/db
Olimp Labs - CHELA-MAG B6® JUNIOR - ÚJ GENERÁCIÓS MAGNÉZIUM GYEREKEKNEK
4 660 Ft
Egységár: 311 Ft/db
JutaVit D3-vitamin Kid 800NE (20µg). Eper ízű rágótabletta. 60db
1 890 Ft
Egységár: 32 Ft/db
Vitaking Propolisz Szirup Méhpempővel 100ml
4 170 Ft
Egységár: 41 700 Ft/l
Vitaking Exhinax szirup 200 ml
4 180 Ft
Egységár: 20 900 Ft/l
Kérem válasszon!
Vitaking Immuno szirup 200 ml
3 800 Ft
Egységár: 19 000 Ft/l
Kérem válasszon!
Vitaking Vitemix Multivitamin szirup 200 ml
4 180 Ft
Egységár: 20 900 Ft/l
Kérem válasszon!
Összes termék a kategóriában45
termék